Každý den jiný výletKaždý den jiný výlet

Naše ubytování

Apartmán Hronov v rezidenci Alkalis

Apartmány Hronov jsou moderně zařízené ubytování v apartmánech o velikostech 3+kk, 2+kk a 1+kk v nově zrekonstruovaném komplexu apartmánů v klidné části města Hronov, které leží v srdci Kladského pomezí.

Apartmány Hronov, vhodné i ke krátkodobému ubytování, jsou situovány ve 4. nadzemním podlaží rezidence Alkalis, celková kapacita je 25 lůžek. K dispozici jsou dva jednolůžkové apartmány, jeden dvoulůžkový apartmán, čtyři čtyřlůžkové apartmány a jeden pětilůžkový apartmán.Apartmány Hronov – apartmán 401

401 Apartmán 3+kk

Max. osob: 4
Apartmány Hronov – apartmán 402

402 Apartmán 2+kk

Max. osob: 4
Apartmány Hronov – apartmán 403

403 Apartmán 2+kk

Max. osob: 4
Apartmány Hronov – apartmán 404

404 Apartmán 2+kk

Max. osob: 4
Apartmány Hronov – apartmán 405

405 Apartmán 1+kk

Max. osob: 1
Apartmány Hronov – apartmán 406

406 Apartmán 1+kk

Max. osob: 2
Apartmány Hronov – apartmán 407

407 Apartmán 1+kk

Max. osob: 1

Ceník ubytování a rezervace

Tipy na výlet

Apartmány Hronov – Zámek v Ratibořicích

Zámek Ratibořice

Česká Skalice 19 km

Navštivte nádhernou dominantu Babiččina údolí – empírový zámek, kde žila slavná kněžna z Babičky – Kateřina Zaháňská.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Božena Němcová

Muzem Boženy Němcové

Česká Skalice 19 km

Nejstarší české literární muzeum o životu a dílu české spisovatelky Boženy Němcové, včetně naučné stezky do Babiččina údolí.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Broumovské stěny

Broumovské stěny

Police nad Metují 17 km

Romantické skalní útvary, rokle a vyhlídky daleko do kraje. Kamenná kaple s půdorysem ve tvaru hvězdy a restaurace Hvězda s nádherným výhledem.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Josef Škvorecký, Náchod

Josef Škvorecký

Náchod 9 km

Projděte se dějištěm románu Zbabělci po stopách Dannyho Smiřického až k náměstí a lavičce, kde dodnes Škvorecký v nadživotní velikosti sedí.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Centrum Walzel

Centrum Walzel

Meziměstí 24 km

Zážitkové centrum s restaurací Švejk s atmosférou Rakousko-Uherska, 13 metrů vysokou lezeckou stěnou, solnou relaxační jeskyní, lukostřelbou…

Více informací ›
Apartmány Hronov – barokní klášter v Broumově

Barokní klášter

Broumov 23 km

Prohlédněte si jedinou kopii Turínského plátna ve střední Evropě a prozkoumejte rozsáhlá sklepení kláštera se 34 mumiemi ze 17. a 18. století.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Zámek Nové Město nad Metují

Novoměstský zámek

Nové Město n. Metují 18 km

Zámek s nádherným interiérem, terasovitými zahradami jako z pohádky a unikátním mostem, který patří mezi 7 nejkrásnějších mostů v ČR.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Pevnost Březinka

Pevnost Březinka

Náchod 9 km

Jeden z nejkompletněji zrekonstruovaných pěchotních srubů těžkého opevnění v ČR včetně původního vybavení a protitankového kanónu.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Přehrada Rozkoš

Východočeské moře

Česká Skalice 22 km

8. největší vodní nádrž v České republice Rozkoš, též přezdívaná Východočeské moře, nabízí možnost koupání, rybolovu a vodních sportů.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Náchodský zámek

Náchodský zámek

Náchod 9 km

Zámek z lidové písničky? Náchodský zámeček vršku kulatého. V původním hradním příkopu žijí dva hnědí medvědi – Ludvík a Dáša.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Babiččino údolí

Babiččino údolí

Ratibořice 20 km

Malebné Babiččino údolí patří k nejhezčím místům Česka. Babička od Boženy Němcové pak dokonale vykresluje údolíčko v celé své kráse.

Více informací ›
Apartmány Hronov – Adršpach, skalní město

Adršpašské skály

Adršpach 26 km

Skutečný přírodní zázrak. Místo, kde člověk nepřestává žasnout nad uměním přírody. Každý se do Adršpašsko-teplických skal rád vrací.

Více informací ›
Obývací pokoj v apartmánu č. 311 v Hronově Obývací pokoj v apartmánu č. 311 v Hronově Obývací pokoj v apartmánu č. 311 v Hronově Obývací pokoj v apartmánu č. 311 v Hronově Kuchyň a jídelní stůl v apartmánu č. 311 v Hronově Plně vybavená kuchyň v apartmánu č. 311 v Hronově Ložnice v apartmánu č. 311 v Hronově Prostorná koupelna v apartmánu č. 311 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 311 v Hronově Obývací pokoj a kuchyň v apartmánu č. 401 v Hronově Obývací pokoj a kuchyň v apartmánu č. 401 v Hronově Plně vybavená kuchyň v apartmánu č. 401 v Hronově Druhá ložnice v apartmánu č. 401 v Hronově Prostorná koupelna v apartmánu č. 401 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 401 v Hronově Obývací pokoj a kuchyň v apartmánu č. 402 v Hronově Prostorná koupelna v apartmánu č. 402 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 402 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 402 v Hronově Obývací pokoj a kuchyň v apartmánu č. 403 v Hronově Obývací pokoj a kuchyň v apartmánu č. 403 v Hronově Prostorná koupelna v apartmánu č. 403 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 403 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 403 v Hronově Obývací pokoj a kuchyň v apartmánu č. 404 v Hronově Obývací pokoj a kuchyň v apartmánu č. 404 v Hronově Prostorná koupelna v apartmánu č. 404 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 404 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 404 v Hronově Koupelna v apartmánu č. 405 v Hronově Koupelna v apartmánu č. 405 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 405 v Hronově Koupelna v apartmánu č. 406 v Hronově Koupelna v apartmánu č. 406 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 406 v Hronově Koupelna v apartmánu č. 407 v Hronově Koupelna v apartmánu č. 407 v Hronově Předsíň v apartmánu č. 407 v Hronově